MŮJ PŘÍBĚH

Miluju krásu, věřím v lásku, v lásku v sebe sama.

Jsem průvodkyní ženskou krásou, tou vnitřní i vnější.

Dovol si zářit, uvidět samu sebe jako krásnou, radostnou a milovanou ženu.

Naslouchej svému srdci a věř, že všechno je možné.

KDO VLASTNĚ JSEM?

Jsem žena, optimistka, sama sobě nejlepší přítelkyní s otevřeným srdcem, úsměvem na tváři a vědomě naslouchající řeči svého vnitřního anděla. Žena hledající krásu a radost v každodenních drobnostech. Miluju krásu, ženskost, věřím v lásku, v lásku v sebe sama.

Jsem maminka dvou dětí. S první téměř osmiletou princeznou jsem se naučila být laskavou a pozornou ženou sama k sobě a tím vytvářet láskyplné prostředí, bezpodmínečné přijetí, propojení a pochopení. Druhé děťátko roste v mém bříšku a už během pár týdnů bude mezi námi. Už teď cítím, že přináší do našich životů novou transformační vlnu.   

Jsem spokojená manželka a partnerka. V partnerství žijeme svá opravdová JÁ, jsme otevření, upřímní a sami sebou. Ctíme své hranice a hodnoty, vážíme si každý sám sebe a tím i sebe navzájem. Spolu se svým mužem pořádáme oslavy kola roku pro celé rodiny, milujeme divoké byliny, pobývání a propojování se s přírodou.

Jsem kněžka. Podpořím tě na cestě k tvé vnitřní spokojenosti, sebedůvěře, sebepřijetí a sebelásce. Provázím přechodovými rituály jako menarché,předporodní rituál, přivítání dítěte, rozvodový nebo rozchodový a rituály na přání. Také maluji hennou a pořádám ženské kruhy. 

Jsem certifikovanou terapeutkou Access Bars®. Relaxace a uvolnění pro toho, kdo nechce mluvit. Oddej se terapii, při které se jemným dotykem kombinací 32 bodů v oblasti hlavy rozproudí zablokovaná energie.  Celkový stav těla a duše se krásně zharmonizuje.

Jsem vlasová stylistka a poradkyně. Pomohu vám nastavit správné a funkční vlasové rituály. Nemusíte být kadeřník, aby vaše vlasy každý den vypadaly skvěle, aby byly zdravé a opečované. Ráda vám doporučím a nastavím vlasovou péči na míru. Jako krásná žena se můžete cítit každý den.

Věřím, že naše sny se mohou splnit každý den, že přijímáním sebe samé můžeme krůček za krůčkem měnit svůj svět a tím i sebe. 

Provázím ženy na cestě k sobě samým, ke své kráse, pravdě, harmonii a důvěře. 

Naplňuji své sny, ráda zkouším nové věci a ve volném čase se věnuji činnostem aktivujícím tělo i mysl. Dávám sama sobě a svému životu možnost poznání. Vím, že v každém z nás je skryté tajemství, které čeká na to až odhodíme všechna omezení a bloky, které jsme si v sobě vystavěli, aby bylo odhaleno.

Vím, že mým darem je provázet ženy na cestě krásy, radosti a lásky. Vnímám velké propojení mezi vnitřní a vnější krásou ženy. Protože právě to jak se cítíme uvnitř, jak o sobě smýšlíme a jak se sami k sobě chováme se nám pak zrcadlí navenek.

Cítím vnitřní klid a lásku sama k sobě.
Dovoluji si být sama sebou.
Žiji v harmonii s cykly přírody a svým měsíčním cyklem.
Naslouchám svému vnitřnímu hlasu.

 

VŽDY TOMU TAK NEBYLO ANEB MŮJ SVĚT PLNÝ STRACHŮ

Velmi dobře si pamatuju na dobu, kdy jsem se cítila věčně nespokojená, bez energie, nešťastná, požírána všemi strachy života, jejichž viníky jsem nacházela všude, jen ne v sobě. Často jsem se přistihla v pochybnostech o sobě, které z každé buňky těla křičely: „NEJSI DOST DOBRÁ!“

Nikdy sobě dost dobrá, sebelítostivá, plná tíživých emocí, strachů a uzavřená sama v sobě, avšak navenek se sklonem k perfekcionismu. Stále jsem se honila za svými nedostatky, pochvaly přehlížela. Žila jsem s pocitem „všichni jsou lepší než já“ 

Také jsem věřila myšlence, že štěstí je zaručené, když budu mít postavu snů, když budu vždy upravená, nalíčená s perfektním účesem. Úžasná maminka své dceři, která má vždy naklizeno, uvařeno, zvládne sportovat 7 dní v týdnu, chodit do práce, bude soběstačná a kdovíco ještě. A díky této "dokonalosti" budu svým mužem milovaná, oceňovaná a obdivovaná.

Proč v mé hlavě
Tak proč to stále nepřichází? Proč jsem stále nespokojená? Proč mě pohlcují všechny ty strachy? Proč nejsem šťastná, milovaná a nemám nic z toho po čem ve skrytu své duše toužím? Proč mi stále něco chybí? Proč je mé manželství na pokraji krachu? Proč a zase proč?

Odpovědi nepřicházely a téměř vždy jimi bylo pouze zvučné „NEVÍM“, za které se roky skrývalo vystrašené (raději) neviděné JÁ. Stále jsem čekala na „cosi“, které snese štěstí do mého života. Možná na prince na bílém koni, který mě zachrání a zahrne láskou. Denně jsem vysílala své modlitby k andělům....

CHVÍLI TRVALO NEŽ JSEM POCHOPILA, KDE SE PRAVÁ KRÁSA, LÁSKA A RADOST ZE ŽIVOTA SCHOVÁVÁ, A JAK JÍ MOHU JÍT NAPROTI...

ANDĚLÉ VE SVITU RANNÍHO SLUNCE

Bylo letní ráno, seděla jsem u břehu jezera obklopena horami, slunce svými paprsky hřálo mé tváře po kterých stékali slzy. Přestože jsem měla právě prožívat úžasnou dovolenou se svou rodinou, nořila jsem se do bažiny beznaděje. Hlavou i srdcem procházelo děsivé dunění dalšího „Proč?“

Všechna ta stále se opakující proč mě nakonec dovedla ke kořeni mého vnitřního problému, do hlobky mě samotné, přinesla vlnu na kterou jsem mohla právě tady a teď naskočit a nebo se nechat pohltit bažinou strachů.

Najednou jsem věděla, cítila, že jsem v pasti. Avšak zároveň jsem věděla, že jediný kdo mě v ní drží, jsem já sama. Honila jsem se za stínem štěstí ve kterém jsem nedokázala zahlédnout sama sebe.

NENÍ NA CO ČEKAT

Rozhodla jsem se něco změnit, udělat jinak. Nebylo již déle na co čekat.
Rozhodla jsem se začít věřit v sama sebe a postavit se všem svým strachům.
Rozhodla jsem se vydat na cestu sebepoznání a sebeuzdravení.
Rozhodla jsem se vzít svůj život do svých rukou, ať se děje cokoliv.

CESTA K LÁSCE - SEBELÁSCE

A právě tady začala má cesta hlubšího poznání, věděla jsem, že chci víc. Začala jsem se vědomě zabývat tím, co se ve mně skrývá, našla si své andělské průvodce a postupně začala léčit své vnitřní bloky. 

BYLA TO MÁ SÍLA, KTERÁ MI POMOHLA ZMĚNIT SMĚR, VYSTOUPIT ZE SVÉ KOMFORTNÍ ZÓNY...

síla, která dala průchod mým citům, mému srdci.
síla, která mě posouvá dál a přináší do mého života ty správné průvodce.
Síla, která sundala klapky z mých očí, uší a dovolila naslouchat svému nitru.

A já najednou cítila, že jsem na nové cestě, cestě života, cestě k sobě, cestě k lásce = SEBELÁSCE.

Věřím, že láska je podstatou všeho. Všichni toužíme po lásce a nechceme, aby nás někdo přetvářel k obrazu svému, nebo nám říkal, že jsme špatní, že máme být lepší. Toužíme být přijati takový jací jsme, ale sami k sobě takhle nemluvíme, nedokážeme sami sebe přijmout se všemi svými chybami.

Zjistila jsem, že nezáleží na tom, kolikrát se mi něco nepovedlo, ale na tom, jestli půjdu dál, s nadějí, radostí a láskou. Také jsem zjistila, že k sobě můžeme mluvit jinak, naučit se mít rádi sami sebe, protože čím víc lásky sama sobě dávám, tím více dostávám zpátky. Když si budu dopřávat lásku a péči sama sobě s radostí, budu plná energie a budu se cítit dobře.

RÁDA BYCH TUHLE SVOJÍ ZKUŠENOST SDÍLELA DÁL,  S VÁMI...

Často hledáme pomoc a chceme něco co nám vlastně nemůže nikdo a nic poskytnout, neexistuje žádný zázračný recept, produkt. Je dobré si uvědomit, že máme prostor ke zlepšení ve vlastních rukou. Potřebujeme jen pochopit a porozumět sami sobě, svým potřebám a svým proč?

Skutečností je, že každá volba, kterou jsme kdy udělali, vytvořila to, co žijeme dnes.

Díky roční cestě výcvikem kněžky, terapiím, seminářům, workshopům, práci sama na sobě, ale i díky své dvacetileté praxi jako kadeřnice, jsem našla ve svém srdci, co je moje pravá cesta. Dnes vidím hlouběji a vím, že když objevíte svou krásu a lásku uvnitř sebe, tak navenek budete zářit a žít mnohem spokojenější život.

POMÁHÁM SVÝM KLIENTKÁM

Podporuji je na jejich cestě k harmonickým vztahům, seberealizaci.
Žít svůj vlastní život, ve své opravdovosti, vnitřní pravdě, radosti a spokojenosti.
Dovolit si zářit a uvidět samu sebe jako krásnou, radostnou a milovanou ženu.
Změnit pohled na sebe a vypěstovat si vztah k sobě.
Objevit vnitřní spokojenost a harmonii.
Provázím přechodovými rituály.
Pochopit, jak co nejlépe pečovat o sebe i své vlasy.

Učím své klientky, jak být se svými vlasy a sami se sebou spokojené, jak být sami sobě přítelkyní, protože věřím, že vše dokážeme sami ovlivnit změnou přístupu a myšlení. Aby věřily ve svou kouzelnou cestu životem, následovaly své srdce a žily svým posláním.

Věřte, že vaše sny se mohou splnit každý den, že přijímáním sebe samé můžete krůček za krůčkem měnit svůj svět a tím i sebe.
Věřte, že každé ráno je novým začátkem a tak nenechávejte už svůj život protékat mezi prsty.

NIKDY NENÍ POZDĚ NA ZMĚNU,NAJDI ODVAHU A VYDEJ SE VSTŘÍC ŽIVOTU

Přeji Vám, aby se vám dařilo dělat to, co potřebujete, aby jste byly vnitřně spokojené. Nejste v tom sami, nevíte, jak si udělat čas pro sebe, pro zklidnění, ztišení, pro přemýšlení sama o sobě?  Pokud vás zaujal můj příběh, přístup, nebo mé nadšení pro lepší a zářivější život, tak mi bude ctí být součástí právě té vaší cesty.

CO PRÁVĚ DNES, A PRÁVĚ TEĎ MOHU DOPŘÁT SAMA SOBĚ...?

Dovolte si otevřít prostor pro změny.
Vypěstujte si vztah sama k sobě.
Pečujte o sebe s láskou.
Začněte pro sebe chtít to nejlepší.
Věřte své kráse.

CHYBY JSME NA SOBĚ HLEDALY UŽ HODNĚ DLOUHO, TAK PROČ SE NEZKUSIT MÍT RÁDA...?