Opouštím kadeřnický svět!

V životě přijdou chvíle, kdy je potřeba udělat čáru, vytyčit jasný konec a jít dál.

Je to až neuvěřitelné, jak ten čas letí…už je to rok a půl co jsem doma. Rok a půl co jsem opustila své místo v salonu a musím říct, že mě tehdy, když jsem se loučila se svými milovanými klientkami, vůbec nenapadlo, že to bude na taaaak dlouho a že budu uvažovat o tom, že se zpět nevrátím.

A ještě mnohem víc jsem překvapená, jak jsem doma šťastná a spokojená, užívám si každý jeden den. Dalo by se říct, že se mi až ulevilo a najednou jako by vše ze mě spadlo, právě v tom momentě zastavení se.

Najednou byl pryč všechen ten každodenní shon, touha vše zvládat, vyjít vstříc, najít další volný termín už v tak přeplněném diáři. Byl to zvláštní pocit určité prázdnoty, ale současně obrovská volnost a neomezené možnosti pro tvoření, přípravy se na příchod nového člena rodiny, čas sama na sebe, na rodinu, na krásné spolubytí a plynutí… Dopřávala jsem si spousty odpočinku, procházek lesem, čas s rodinou a dovolovala si prostě jen tak být.

Návrat sama k sobě

Tento čas mi přinesl prostor vrátit se sama k sobě, ujasnit si co je to, co mě naplňuje, co mě dělá šťastnou, co mě baví a kam chci dále směřovat. Jak chci žít…jak chci, aby vypadal můj den…atd…

Dala jsem prostor sama sobě a má duše začala hovořit.

V první fázi to pro mě bylo hodně zkličující, protože jsem si uvědomila, že chci a potřebuji opustit něco, co mě dosud bavilo, naplňovalo a živilo. Myslím tím svou práci, svůj srdcový obor kadeřnice. Čím dál tím intenzivněji vyvstával pocit, že už se do starých kolejí nechci a nemám vrátit, že má cesta by měla pokračovat novým směrem.

Celé to šlo opravdu hlubokým procesem, kde jsem si uvědomila, že držím něco, co mě už nepodporuje a nevyživuje tak jak bych si přála nebo potřebovala. Vůbec jsem tomu nerozuměla, ale opakovaně jsem cítila, že mi v tom není dobře, že mě to stojí stále více úsilí a energie a přesvědčovala jsem samu sebe, že mě to za to stojí. A v tom byla ta obrovská lež.

Došlo mi, že se držím starého ze strachu, že o vše přijdu. Něco jako rozvod, kde se bojíme odejít, protože se vše, co jsme budovali, čemu jsme věnovali tolik energie a lásky najednou rozpadne. Bojíme se toho, co bude potom, a proto se podvědomě stále držíme a nemůžeme se pustit.

Své profesi jsem věnovala spousty energie, času, vzdělávání, lásky. Bylo to celých krásných 21 let pracovní dráhy během které jsem posbírala spousty zkušeností, potkala tolik krásných lidí. Často to nebylo jen o vlasech, tato práce propojovala tolik témat… Za tím vším bylo nespočet příběhů, niterného sdílení, přátelství. Byla to má druhá rodina, kterou opouštím s těžkým srdcem.

Vnitřně, ale vím, že už nastal čas jít dál, udělat skok a vše pustit.

Beru všechnu odvahu, kterou mám, ale i tu kterou nemám a jdu do toho!

Celé letošní léto si užívám toulek přírodou, bilancuji, hodnotím, píšu a skládám si myšlenky, pocity a nechám vše plynout. Relaxuji u háčkování náušnic, lapačů snů, učím se nové věci a čerpám nové informace. Procházím seberozvojovým, průvodcovským a vzdělávacím kurzem. Vše se pomalu začíná skládat a zapadat do sebe a pomalu se mi otevírají nové možnosti. Pouštím se do nového projektu.

Vstupuji na cestu, která je pro mě úplně nová, neosahaná a je pro mě jednou velkou neznámou. Ale cítím, že mě vede do mé vnitřní síly a pravdy. Je to nádherné, když si dovolíme procházet kouzelnou cestou životem, kde následujeme své srdce, jsme spokojeni sami se sebou a žijeme své poslání. To kde se cítíme sami sebou. To se právě nyní děje mě.

Nechávám se vést vesmírem.

Jaká bude má nová cesta a co přesně tvořím s vámi budu postupně sdílet. Už teď vám mohu říct, že svou profesi úplně neopouštím, přesouvám své znalosti a zkušenosti, do online prostoru, kde vám budu nadále k dispozici v mé nově vytvořené skupině „Jak na krásné a zdravé vlasy“.

Pokud s tebou téma vlasů, jakkoliv rezonuje nebo by ses ráda dozvěděla jak efektivně a funkčně o své vlasy a vlasovou pokožku pečovat, protože správnou a šetrnou péčí můžeme stav svých vlasů ovlivnit. Jak dosáhnout toužené kvality vlasů. Jak mít z péče o sebe a své vlasy radost. Přijmi mé pozvání do skupiny, kde se budu těšit na společnou cestu, kde každá žena může mít zdravé, krásné a opečované vlasy.

Během následujících dní odtajním další kroky a věci, které chystám na mé facebookové stránce „Tajemství krásných a zdravých vlasů“.

Těším se na nové výzvy, možnosti, nové tváře, spoluplynutí…

S láskou, Hanka ♥

Pomáhám ženám ke krásným zdravým vlasům, , aby poslouchali své srdce a věřily, že všechno je možné. Učím je pečovat o své vlasy efektivně, jednoduše a s láskou, aby dosáhly toužených výsledků. Dovolte si zářit a pusťte krásu a lásku do svých životů. Můj příběh si přečtěte zde
  • 6 tipů, jak být zářivou ženou každý den

    Objevte kouzlo vnitřní lásky, štěstí, radosti, které vám bude jiskřit z očí každý den.

  • Nejnovější články
  • Kategorie
  • PŘIDEJTE SE NA FACEBOOKU